2010.08.20. 16,00 óra Dunaszekcső-Garamszentgyörgy 3:4 (2:1)
2010. 08. 15. 18,00 óra Dunaszekcső-Görcsönydoboka 3:2 (0:2)
2010. 08. 08. 17,00 óra Báta-Dunaszekcső 5:3

2010. 08. 04. 17,00 óra Szeremle-Dunaszekcső 2:1

2010. 08. 01. 16,30 óra Dunaszekcső-Bár 12:3 (4:2)

2010. 07. 18. 17,30 óra Bár-Dunaszekcső 0:9 (0:3)

Borjád-Dunaszekcső 2:0 (1:0)

Elkerülhető gólok, kihagyott helyzetek, rossz idénykezdés.

2010. 08. 29. 17,30 óra

Dunaszekcső-Hidas 3:2 (1:1) Góllövők: Papp Cs., Sallai Z. 2

A II. félidőben a Hidas beszorította a csapatunkat a saját térfelére, de két kontra támadásból sikerült 1:2-ről fordítanunk. Még idő kell a csapatjáték kialakításához, mert néha káosz volt a játékunkban.

2010. 09. 05. 16,30 óra

Dunaszekcső-Kölked 3:4 (2:2) Góllövők: Papp Cs. 2, Kovács J.

0:2-ről és 2:3-ról is sikerült kiegyelíteni, de a hátsó alakzatban sorozatosan elkövetett helyezkedési és egyéni hibák elbizonytalanították  a csapatot. Olyan csapattol kaptunk ki, akinek a játékosai cigarettáztak a bemelegítéskor, és a félidőben is.

2010. 09. 12. 16,30 óra

Vókány-Dunaszekcső 3:11 (2:8) Góllövők: Papp Cs. 4., Korsós V. 3, Mózes, Sallai Z., Farkas P., Kovács J.

Már az első percben vezetést szereztünk. Egy percig sem volt kérdéses a 3 pont sorsa.

2010. 09. 19. 16,00 óra

Dunaszekcső-Újpetre 1:1 (0:1) Góllövő: NagyZs.

Az első félidőben összehoztuk a szokásos gólunkat, amit csak nagy nehézségek árán tudtunk kiegyenlíteni. Utána a győzelemre semmi esélyünkl nem volt, sőt egy vitatható szituációnal szerencsére nem itélt 11-est az ellenfél javára a játékvezető.

2010. 09. 26. 16,00 óra

Pogány II.-Dunaszekcső A pálya használhatatlansága miatt a mérkőzés későbbi időpontra halasztva!

2010. 10. 03. 15,00 óra

Dunaszekcső-Nagykozár 1:1 (0:1) Góllövő: Kovács J.

Idönként szinte felborult a pálya, de a szerencsével hadilábon álltunk, így csak az egyenlítés sikerült.

2010. 10. 10. 15,00 óra

Olasz-Dunaszekcső 1:2 Góllövők: Sallai Z., Korsós V.

Korán vezettünk 2:0-ra, utána viszont ellaposodott a játék.

2010. 10. 17. 14,30 óra

Dunaszekcső-Gyód 1:4 (0:3) Góllövő: Kovács J.

Küzdelmes mérkőzésnek indult, de egy idő után a gyorsabb, jobb csapat fölénk kerekedett.

2010. 10. 24. 14,30 óra

Töttös-Dunaszekcső 1:0 (0:0)

Csaptunk végig jobban játszott, egy szabályos gólunkat nem adták meg. A 88-ik percben viszont kaptunk egy lesgólt.

2010. 10. 31. 13,30 óra

Dunaszekcső-Magyarbóly 2:3 (0:0) góllövők: Nagy Zs., Papp Cs.

Bizakodunk, hogy a hosszan tartó hullámvölgynek vége szakad egyszer. Semmivel sem jobb képességű csapattól szenvedtunk sajnos megint vereséget.

2010. 11. 07. 13,30 óra

Márok-Dunaszekcső 4:4 (3:2) Góllövők: Scheppi Cs. 3, Papp Cs.

A mérkőzés elején elaludtunk, 0:3-ról kellett felállnunk.  Segített, hogy a második félidőt kiállítás miatt 10 emberrel játszotta a Márok.

2010. 11. 14. 13,30 óra

Dunaszekcső-Szajk 1:2 (0:0) Góllövő: Korsós V. 11-es-ből

Utolsó percben kapott szebadrúgás góllal veszítettünk.

2010. 11. 21. 13,00 óra

Lippó-Dunaszekcső 0:3 (0:0) Góllövők: Korsós V. 2, Nagy Zs.

Megérdemelt győzelemmel  leszakítottuk a mögöttünk lévő Lippó gárdáját.

2010. 11. 28. 13,00 óra

Dunaszekcső-Görcsönydoboka 2:1(0:1) Góllövő: Scheppi Cs. 2

Az első félidő elképzelés nélküli görcsös játéka után, a második félidőben akaratban felülmúltuk a vendégeket.  Ideges hangulatú, alacsony szinvonalú mérkőzés volt, hideg, esős időben.

2010.12.05. 13,00 óra

Pogány II.-Dunaszekcső 0:1 (0:0) Góllövő: Nagy Zsolt

Az első félidőt álmosan kezdte csapatunk, negyed óra után feljavuló játékkal uraltuk a félidőt. A második félidőben csapatunk rengeteg eladott labdával szerencsésen élte túl az első 20 percet, majd egy szép támadás során gólt szereztünk, és utána  helyreállt a játék. Gratulálunk a csapatnak a szép szezonzárásért.

2011. 02. 27. 14,30 óra Magyar Kupa

Dunaszekcső-Lánycsók  (KÉSŐBBI IDŐPONTRA HALASZTVA A HAVAZÁS MIATT)

Új időpont: 2011. április 20. 17,00 óra

2011. 03. 05. 14,30 óra

Görcsönydoboka - Dunaszekcső 2:1 (1:0) Góllövő: Scheppi Cs.

A pontrúgásoknál még mindíg bajban vagyunk. Az első gólt szögletből, a másodikat pedig egy jogtalan tizenegyesből kaptuk. A döntetlen talán igazságosabb lett volna.

2011. 03. 13. 14,30 óra

Dunaszekcső-Borjád 4:4 (3:2) Góllövő: Scheppi Cs. 4.

Ideges hangulatú mérkőzésen, az utolsó percben lőtt góllal egyenlített a vendégcsapat.  Küzdelmes, sok hibával tarkított játék, gyenge kapusteljesítményekkel.

2011. 03. 20. 15,00 óra

Hidas-Dunaszekcső 2:1 Góllövő: Nagy Zs.

A végíg fölényben játszó hazai csapat megérdemelten fordította meg a mérkőzést a vezetésünk után. A győztes gól 11-esből született.

2011. 03. 27. 15,00 óra

Kölked-Dunaszekcső 0:2  (0:0) Góllövők: Halász, Mózes

A helyzetek alapján teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

2011. 04. 03. 15,30 óra

Dunaszekcső-Vókány 4:0 (1:0) Góllövők: Scheppi 2, Sallai, Nagy Zs.

Meggyőző arányú győzelem, távolról sem meggyőző játékkal.

2011. 04. 10. 15,30 óra

Újpetre-Dunaszekcső 0:1 (0:1) Góllövő: Szekeres

Szokatlanul dúrván, erőszakosan játszó ellenfelet sikerült legyőzni.

2011. 04. 17. 16,00 óra

Dunaszekcső-Pogány II. 1:0 (1:0) Góllövő: Scheppi Cs.

Küzdelmes, ideges hangulatú mérkőzésen sikerrel őríztük meg az első félidőben szerzett előnyt.

2011. 04. 20. 17,00 óra Magyar Kupa

Dunaszekcső-Lánycsók   1:3 (1:2) Góllövő: Simon

Apróságokon múlt a továbbjutás. A Lánycsók egyenlítő gólja előtt határozatlanok voltunk, többször rosszul helyezkedtünk.  Az első félidőben 1 perc alatt kapott 2 gól kedvtelenné tette a játékunkat, pedíg reális esély volt a két osztállyal feljebb lévő ellenfél legyőzésére.

2011. 04. 24. 16,00 óra

Nagykozár-Dunaszekcső 2:1 (1:0) Góllövő: Szekeres

0:1 után sikerült egyenlíteni, de egy jól eltalált szabadrúgás góllal otthon tartotta a három pontot a Nagykozár

2011. 05. 01. 17,00 óra

Dunaszekcső-Olasz 5:1 (1:0) Góllövők: Scheppi Cs.2, Hering L., Mózes G, Szekeres,

Irreális takajú pályán a sárdagasztásban a II. félidőre felőröltük  az ellenfelet. A szebbnél-szebb gólok közül is kiemelkedett egy gyönyörű ballábas átemelés.

2011. 05. 08. 17,00 óra

Gyód-Dunaszekcső 2:0 (1:0)

Az eredmény reálisan tükrözi a két csapat közt jelenleg meglévő különbséget

2011. 05. 15. 17,00 óra

Dunaszekcső-Tőttös 3:0 (3:0) Góllövők: Sallai, Halász, Scheppi

Alacsony színvonalú mérkőzésen már az első félidőben eldölt a 3 pont sorsa. A II. félidőben mindenki ( főleg a nézők) a lefújást várta a hideg szeles időben.

2011. 05. 22. 17,30 óra

Magyarbóly-Dunaszekcső 5:2 (2:2) Góllövők: Korsós V. (11-esből), Mózes

2:1-re még vezettünk. 3:2-nél 11-est hibáztunk. A helyzetek alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.

2011. 05. 29. 17,30 óra

Dunaszekcső-Márok 4:0 (0:0) Góllövők: Sallai, Scheppi 2, Rácz

Az első félidő felejthető játéka után a II. félidő első tíz percét nagyon meghajtotta a vendégcsapat. Szerencsére ezzel el is fogyott minden erejük, és a végére teljesen kipukkadtak.

2011. 06. 05. 17,30 óra

Szajk-Dunaszekcső 0:2 (0:1) Góllövők: Mózes, Nagy Zs.

A második félidőre elfáradt a hazai csapat, így a győzelmünk megérdemelt.

2011. 06. 11.  (szombat) 17,30 óra

Dunaszekcső-Lippó 6:3 (1:2) Góllövők: Sallai 3, Nagy Zs. 2, Scheppi

Az első félidőben a szezon leggyengébb védekező játékát produkáltuk. Szerencsére az ellenfél is ugyanezen a szinten volt. A II. félidőben a cseréknek köszönhetően az ellenfél volt védekezésre  kényszerítve, így a hibákat is ők követték el. Üde színfolt volt Nagy Zs. játéka, aki  a két gólja mellett 3 gólpasszt is adott.

Végeredmény:

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés