Ifjúsági labdarúgó bajnokság (Megye I. B. U. 19) 2011/2012.

Eredmények, tabella

2011_ifi

2011. 09. 17. 10,00 óra

Dunaszekcső-Egerág 1:7 (0:6) Góllövő: Theisz

Az első félidőben óriási sebességkülönbség volt a hátvédsorunk és az ellenfél csatársora között. A II. félidőben a csapat átszervezése után egyenrangú ellenfelek voltunk. Kis hiányérzetet okoz, hogy a környék egyik legigéretesebb irányítója  a csapat mozgatása helyett az egyéni játékot erölteti.

Scheppi Z. edző: Az ellenfél játékosai fizikai fölényben voltak, és ez érvényesült.

2011. 09. 24.  10,00 óra

Véménd-Dunaszekcső 4:1 (1:1) Góllövő: Salamon

2011. 10. 01. 10,00 óra

Dunaszekcső-Babarc-Lippó 23:0 Góllövők:Theisz 5, Szilágyi 2, Kirsing 5, Salamon2, Engelschalt 6, Raffai, Sáhó, Szőcs

Scheppi Z. edző: Az ellenfél 8 játékossal állt ki a mérkőzésre, így edzőmérkőzés jellege lett a találkozónak.

2011. 10. 08. 10,00 óra

Dunaszekcső- Hosszúhetény 5:2 (2:0) Góllövők: Salamon 2, Hering, Engelschalt, Rácz

Jó mérkőzést láttunk, annak ellenére, hogy az ellenfél létszámhiányosan állt ki. Sok helyzetet dolgoztunk ki, ha azokat kihasználjuk, akár kiütés is lehetett volna.

2011. 10. 15. 10,00 óra

Hidas-Dunaszekcső 2:1  (1:0) Góllövő: Szekeres

Jó iramú mérkőzésen az utolsó percekben kapott góllal vesztettük el a mérkőzést. Az egy pontra rászolgáltunk volna.

2011. 10. 22. 10,00 óra

Dunaszekcső-Nagyárpád 1:4 (0:2) Góllövő: Engelschalt

Rengeteg egyéni hibával játszottunk a viszonylag jó képességű ellenfél ellen. Jellemző a mérkőzésre, hogy a csapatunk legjobbja a kapus volt.

2011. 10. 29. 10,00 óra

Palotabozsok-Dunaszekcső 1:1 (1:1) Góllövő: Sallai

Jól játszott a csapatunk, megérdemeltük a megszerzett pontot. Kapusunk a 93. percben 11-est hárított.

2011. 11.  05. 10,00 óra

Egerág-Dunaszekcső 0:1 (0:0) Góllövő: Szilágyi

Scheppi Z. edző: Jó játékkal, megérdemelten nyertünk. A 35 m-es bombagólt egy szöglet utáni kipattanóból szereztük.

2011. 11. 12. 10,00 óra

Dunaszekcső-Véménd 3:1 (2:0) Góllövők: Salamon2, Theisz

Megérdemelten nyertük meg az utolsó mérközésünket az évben, de a II. félidőben a biztos vezetésünk tudatában kicsit ellaposodott a játékunk.

Scheppi Z. edző. A játékunk egyes elemei tetszettek, a győzelmünk nem forgott veszélyben.

Gratulálok a csapatnak az őszi teljesítményhez.

2012. 03. 24. 10,00 óra

Babarc-Lippó-Dunaszekcső 0:5 (0:3) Góllövők: Theisz, Kirsching, Szilágyi, Michelisz, Engelschalt

Idény elejei játékkal hoztuk a kötelezőt a sereghajtó otthonában.

2012. 03. 31. 10,00 óra

Hosszúhetény-Dunaszekcső 1:6 (0:1) Góllövők: Engelschalt 2, Kirschner, Salamon 2, Sáhó

Létszámhiányosan állt fel a hazai csapat, de a biztos győzelemhez kellett a félidei fejmosás is. Utána már nem volt kérdéses a 3 pont sorsa, csak a gólkülönbség mértéke.

2012. 04. 07. 10,00 óra

Dunaszekcső-Hidas 0:2 (0:1)

Monoton, ritmus nélküli volt a játékunk. Nem voltak győzelmi esélyeink.

2012. 04. 14. 10,00 óra

Nagyárpád-Dunaszekcső 6:1 (2:1) Góllövő: Salamon

A hazai csapat megérdemelten nyert és vezeti veretlenül a tabellát.

2012. 04. 21. 16,00 óra

Dunaszekcső-Palotabozsok 1:0 (1:0) Góllövő: Salamon

Fontos győzelem az alapszakasz záró mérkőzésén. Harcos, küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyertün. Ezzel eldőlt az is, hogy a rájátszásban a másik csoport 3. és 4. helyezett csapatával  játszunk az 5.-8. helyért.

Rájátszás az 5-8 helyért!

2012. május 12. 10,00 óra

Bicsérd-Dunaszekcső 2:2 (0:2) Góllövők: Szilágyi, Sallai

Agresszív ellenféllel szemben a nagy melegben a végére elfogyott az erő.

2012. május 19. 10,00 óra

Hosszúhetény-Dunaszekcső 7:1 (2:0) Góllövő: Hering

Teljes összeomlás

2012. május 26. 10,00 óra

Dunaszekcső-Szalánta 6:4 (3:1) Góllövők: Szekeres3, Engelschalt, Salamon (11-es), Szőcs.

Az első félidőben a sok pontatlanságot, eladott labdát Szekeres Zsolt gyorsasága ellensúlyozta. A II. félidőben az ellenfél nagy erőket mozgatott a győzelem érdekében, 11-est hibázva is kiegyenlített 4:1-ről. A győzelmet az hozta meg végül, hogy mi a büntetőnket értékesítettük. a hatodik gól a hosszabbításban csak hab volt a tortán. Szerencsés, de összességében megérdemelt győzelmet arattunk.

2012. június 02. 10,00 óra

Dunaszekcső-Bicsérd 4:3 (3:2) Góllövők: Salamon (11-es), Engelschalt, Hering 2

Az első félidő 20-ik percében kiállításra került (teljesen jogosan) az ellenfél kapusa. Helyette mezőnyjátékos állt a kapuba. Ekkor mindenki örömjátékot és nagy arányú győzelmet várt. Sajnos a kiállítás az ellenfelet lelkesítette be (2:0 után kiegyenlítettek), így a győzelem megszerzése a vártnál nehezebbre sikerült.

2012. június 09. 10,00 óra

Dunaszekcső-Hosszúhetény 5:3 (3:2) Góllövők: Sallai 2, Salamon, Theisz, Kirsching

Sokszor forogtak veszélyben a kapuk. Mindkét csapat a támadójátékot helyezte előtérbe. Akár 10:6 is lehetett volna. Megérdemelt győzelem a listavezető ellen.

2012. június 13. 17,00 óra (megváltozott az időpont!)

Szalánta-Dunaszekcső 3:0

Rossz talajú pályán sok helyzetet kihagytunk, de az igazsághoz tartozik, hogy úgy tünt a hazai csapat jobban akarta a győzelmet.

Rájátszás végeredménye az 5-8. helyért:

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés