Felnőtt labdarúgás Megye II. Tamási csoport 2011/2012.

2011. 08. 21. 17,30 óra

Somberek-Dunaszekcső 2:1 (1:0) Góllövő: Hering

A döntetlen igazságosabb lett volna, de a győzelem lehetősége is benne volt a mérkőzésben.

Jók: Hering, Kovács J.

Scheppi Cs. edző: A végjátékban pontosabb volt a hazai csapat, és ez eldöntötte a 3 pont sorsát.

2011. 08.28. 17,30 óra

Dunaszekcső-Hidas 1:6 (1:4) Góllövő: Scheppi Cs.

1:0-ás vezetésünknél (2. perc) még minden rózsásnak tünt.  A jó képességű vendégcsapat még az első félidőben megfordította és eldöntötte a mérkőzést a gyámoltalan védekezésünknek köszönhetően. Játékban ekkor még partiban voltunk, de a második félidőben már esélyünk sem volt. Sokat futó, jól játszó csapattól kaptunk ki.

Jók: Grill, Papp

Scheppi Cs. edző: Leiskolázta csapatunkat a Hidas.  A korán szerzett gólunk nem az ellenfelet, hanem a saját csapatunkat zavarta meg.

2011. 09. 04. 16,30 óra

Nagykozár-Dunaszekcső 1:1 ( 0:1) Góllövő: Halász

Sokáig vezettünk. A döntetlen a hazaiakra nézve hízelgő. A Pálya talaja alíg volt rosszabb, mint egy kiszáradt tarló.

Jók: Halász,  Hering, Sallai

Scheppi Cs. edző: Irreális körülmények között, a több helyzetet kidolgózó csapatnak még a szerncse sem kedvezett.

2011. 09. 11. 16,30 óra

Egerág-Dunaszekcső  3:1 (1:1) Góllövő: Szekeres

A hazai csapat jobban akarta a győzelmet, pedíg a három pontra nekünk lett volna nagyobb szükségünk.

Jó: Korsós V.

Scheppi Cs. edző: Gyáva népnek nincs hazája.

2011. 09. 18. 16,00 óra

Dunaszekcső-Magyarbóly 1:2 (1:1) Góllövő: Mózes G.

Jók:  Nem lehet senkit kiemelni

Kiki mérkőzésen az erőnlétileg jobb állapotban lévő csapat egy vitatható lesgóllal megszerezte a 3 pontot.

2011. 09. 25. 16,00 óra

Kölked-Dunaszekcső 2:0

Tovább tart a mélyrepülés

2011. 10. 02. 15,00 óra

Dunaszekcső-Márok 1:2 (0:1) Góllövő: Scheppi Cs.

Érezhető volt, hogy élesebbek voltunk az elmúlt hetekhez képest a listavezető ellen, ám két egyéni hiba eldöntötte a mérkőzést. A 90. percben óriási egyenlítési lehetőséget hagytunk ki.

Jók: Senkit nem lehet kiemelni

2011. 10. 09. 15,00 óra

Görcsönydoboka-Dunaszekcső 3:5 (1:1) Góllövők: Scheppi 2, Mózes, Szekeres 2

Küzdelmes mérkőzésen megérdemelten szereztük meg az első győzelmünket. Visszatért a hit a csapatba.

2011. 10. 16. 14,30 óra

Dunaszekcső-Szajk 4:3 (3:1) Góllövő: Scheppi 4.

Nehéz, de nagyon fontos mérkőzéset sikerült nyerni az alsóházi rangadón.

Jók: Scheppi Cs., Hering, Kovács

Faller János  mb. edző: Küzdelmes jó iramú mérkőzésen a hazai csapat az I. félidei biztos vezetés tudatában saját magának nehezítette meg a mérkőzést.

2011. 10. 23. 14,30 óra

Újpetre-Dunaszekcső 2:0

A helyzetek és a mutatott játék alapján nem érdemeltünk vereséget. Kiállítva: Mózes  G.

2011. 10. 30. 13,30 óra

Dunaszekcső- Kökény-Biokom 1:2 (0:1) Góllövő: Scheppi (11-esből)

Az első félidőben teljes káosz volt a csapatjátékban. A korai cserék sem tudtak ezen változtatni. Az egész mérkőzés alatt rengeteg egyéni hiba, rossz döntés volt.  Jó lenne, ha a játékosok  megnéznék a falu tv felvételét.

2011. 11. 06. 13,30 óra

Lippó-Dunaszekcső 3:1 (0:1) Góllövő: Papp J.

Nem érdemeltunk vereséget. A II. félidőben is több helyzetünk volt, de a hazai csapat jól használta ki a kontráit.

Faller János mb.edző: Ismét bebizonyosodott, hogy a focit gólra játszák, nem helyzetekre.

2011. 11. 13. 13,30 óra

Dunaszekcső-Székelyszabar 3:5 (0:4) Góllövők: Szekeres 2, Scheppi Cs.

5 gól tán kapott észbe a csapat, hogy futás nélkül nem lehet játszani, és nem az ellenfelet kell rugdosni a labda helyett. A cserék jól sikerültek, azonban már kevés volt az idő az egyenlítéshez. A szabar minden kontrája életveszélyes vot a bizonytalan védekezésünk eredményeként. Innen már csak felfelé vezethet az út.

2011. 11. 20. 13,00 óra

Kisnyárád-Dunaszekcső Mérkőzésváltozás!

Új időpont: 2011. 11. 19. 13,30 óra. A mérkőzés Dunaszekcsőn lesz!

A mérkőzés elmaradt, mert a Kisnyárád csapata az előírt időpontra nem jelent meg.

Valószínüleg 3:0-ás gólkülönbséggel csapatunk kapja meg a 3 pontot. Jobban örültünk volna, ha a pályán dől el a mérkőzés.

2011. 11. 27. 13,00 óra

Dunaszekcső-Töttös 1:1 (1:1) Góllövő: Scheppi Cs. (11-esből)

Felemásra sikerült az idényzáró. A Tőttös csapata 1:1-es állásnál 11-est hibázott

Faller J. mb. edző: A mérkőzésen mutatott játék hűen tükrözte a két csapat tabellán elfoglalt helyét.

2012. 03. 11. 14,30 óra

Dunaszekcső-Somberek 1:2 (0:1) Góllövő: Salamon

Irreális időjárási körülmények között az első félidőben nem tudtunk előnyt szerezni a szél támogatása mellett. Sőt a 45. percben hátrányba is kerültünk. A II. félidőben a viharos széllel szemben esélyünk sem volt az egyenlítésre.

2012. 03. 18. 15,00 óra

Hidas-Dunaszekcső 4:2 (2:1) Góllövők: Salamon, Balogh

A helyzetek alapján akár komoly meglepetést is okozhatott volna a fegyelmezetten játszó csapatunk.

2012. 03. 25. 15,00 óra

Dunaszekcső-Nagykozár 2:2 (1:2) Góllövők: Balázs L., Scheppi Cs.

Helyzet nélkül rúgott két gólt az elején a Nagykozár. A csapatunk tartását bizonyítja, hogy egyenlítettünk, az eredmény a vendégcsapatra hízelgő. Kisé higgadtabb helyzetkihasználással 2-3 gólos győzelmet is arathattunk volna.

2012. 04. 01. 15,30 óra

Dunaszekcső-Egerág 2:2 (2:0) Góllövők: Kovács J., Szekeres

Két ellentétes félidőt láttunk. Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, a második alapján viszont a döntetlennek is örülnünk kell.

2012. 04. 08. 15,30 óra

Magyarbóly-Dunaszekcső 1:0 (0:0)

Bár a hazai csapat minimális fölényben volt, a kapott potyagólt mi hoztuk össze hátul. A döntetlen nem lett volna érdemtelen eredmény.

Kiállítva Kovács J.

2012. 04. 15. 16,00 óra

Dunaszekcső-Kölked 2:1 (1:1) Góllövők: Hering, Szekeres

Küzdelmes mérkőzésen kiharcolt fontos győzekem.

2012. 04. 22. 16,00 óra

Márok-Dunaszekcső 1:2 (1:2) Góllövők:  Balog D., Mózes G.

Az eredmény mint a Barca-Real Madrid. Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

2012. 04. 29. 16,00 óra

Dunaszekcső-Görcsönydoboka 0:3 (0:1)

Gyönyörű napsütéses majálisi idő volt. Néhányan úgy látták, hogy focimeccs van a pályán. Pedíg nem volt foci.

2012. 05. 06. 16,30 óra

Szajk-Dunaszekcső 2:1 (0:1) Góllövő: Szekeres

Az első félidőben még vezettünk. Az újabb vereséggel megcsapta a csapatot a kiesés szele.

2012. 05. 13. 16,30 óra

Dunaszekcső-Újpetre 3:0 (2:0) Góllövők: Sallai 2 (mindkettő 11-es), Halász

Az első félidő kiegyenlített játákából jobban jöttünk ki. Ennek köszönhetően a II. félidőben felszabadultan és végre jól is játszottunk, és akár gólkülönbséget is javíthattunk volna.

2012. 05. 20. 17,30 óra

Kökény-Biokom - Dunaszekcső 2:1 (0:0) Góllövő: Szekeres

0:0-ás állásnál 11-est hibáztunk, majd vezettünk 1:0-ra, de a végére nem tudtuk megtartani az előnyt. A többi eredmény nem alakult kedvezően, így a hátralévő mérkőzések sorsdöntőek lesznek a benntmaradás szempontjából.

2012. 05. 27. 17,30 óra

Dunaszekcső-Lippó 2:2 (1:0) Góllövők: Salamon, Scheppi

Az első félidőben a helyzetek alapján eldönthettük volna a mérkőzést. 2:0 után mindha megijedtünk volna a lehetőségtől, magunkra húztuk az ellenfelet. Kár, hogy egy megnyert meccset elrontottunk. Az utolsó percben még fortuna segítségére is szükségünk volt, hogy legalább az egy pont megmaradjon.

2012. 06. 03. 17,30 óra

Székelyszabar-Dunaszekcső 9:1 (4:0) Góllövő: Muhari

Erősen tartalékos csapatunk már a 10. másodpercben hátrányba került, ami előrevetítette a ssúlyos vereség lehetőségét is. Ez sajnos beigazolódott a folytatásban. Sovány vigasz, hogy a mérkőzés legszebb gólját mi szereztük. Rangidős játékosunk 30 m-ről pókhálózta le a felső sarkot. 8:1-nél 11-est hibáztunk.

Kiállítva: (Szemelácz 85. perc)

2012. 06. 10. 17,30 óra

Dunaszekcső-Kisnyárád 3:3 (3:2) Góllövők: Hering, Sallai, Scheppi

Alacsony szinvonalú mérkózésen 0:2-ről fordítottunk, majd az utolsó előtti percben kiengedtük a kezünkből a biztos győzelmet.

2012. 06.17. 17,30 óra

Töttös-Dunaszekcső 6:2 (1:1) Góllövők: Balogh, Sallai

Szerencsére vége van a bajnokságnak. Benntmaradtunk.

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés