Kozármisleny-Dunaszekcső 5:2 Góllövő: Engelschalt 2

Nagyon gyenge teljesítménnyel 3 gólos vereséget szenvedtünk.

Kezdők: Alföldi B, Balogh G, Balogh A., Pajkos B, Keszeli P

Dunaszekcső-Bóly 0:3 (0:2)

Küzdelmes mérkőzésen tiszességes vereség a jó erőkből álló vendécsapattól.

2010.10.03. 10,00 óra

Beremend-Dunaszekcső 7:0 (0:0)

Nem tudtuk tartani a hivatalosan megadott életkorukhoz képest túlfejlett játékosokat az ellenfél csapatában. Egyik játékosuk 4 gólt rúgott.

2010.10.08. 15,30 óra

Somberek-Dunaszekcső 0:4  (0:2) Góllövők: Engelschalt 3, Gyuricza A.

A képzettebb, fizikai fölényben játszó vendégcsapatunk megérdemelten szerezte meg a 3 pontot.

2010.10.17. 10,00 óra

Dunaszekcső-Mohács 1:1 (0:1) Góllövő: Hetényi

A II. félidei szorgos iparosmunka meghozta az eredményt. Az egyenlítésig nem volt benne a gól a játékunkban, utána azonban a győzelmet is megszerezhettük volna.

2010.10.23.  10,00 óra

Geresdlak-Hímesháza - Dunaszekcső 0:2 (0:1) Góllövők: Raffai, Sáhó

A lelkes, de szerényebb képességű ellenfelünket, két kiváló egyéni megmozdulást követően szerzett gólokkal sikerült legyőzni.

2010.10.31. 10,00 óra

Dunaszekcső-Villány 1:3 Góllövő: Engelschalt

1:0-ás vezetésünk után fordított a vendégcsapat.

2010. 11. 07. 10,00 óra

Dunaszekcső-Kozármisleny 1:5 (0:3) Góllövő: Faller

A kapura kevés veszélyt jelentettünk. Ettől függetlenül szorosabb is lehetett volna az eredmény, de bekövetkezett a kapusok rémálma. Két hazaadás szerű lövés becsorgott a kapunkba. (Kár érte, mert utána hibátlanúl védett a hálóőr.) Tetézte a bajt, hogy a játékvezető egy rosszúl sikerült felszabadító rúgást szándékos hazaadásnak minősítet, és abból is gólt kaptunk.

2010. 11. 12. 14,00 óra

Bóly-Dunaszekcső 7:1 (4:1) Góllövő: Sáhó Barna

Sok volt a hiányzó, emiatt kevés volt a variációs lehetőség. Már az első félidőben eldölt a mérkőzés.

2010. 11. 21. 10,00 óra

Dunaszekcső-Beremend 2:5 (0:3) Góllövők: Raffai, Sáhó

Mezőnyben egyenrangú játékot nyújtottunk. Az ellenfél csapatában két játékos eldöntötte a mérkőzést. Az egyik játékos fizikai és a másik játéktudásbeli fölénye meghatározó volt. A játékvezető egy jogos tizenegyestől fosztott meg minket. Unszinpatikus, nagyképú csapat benyomását keltette a Beremend.

2011. 03. 13. 10,00 óra

Dunaszekcső-Somberek 7:1 (2:0) Góllövők: Engelschalt 4. Hetényi 2, Balázsi Á.

Nagy gólarányú győzelem a tavaszi nyitányon. A gólkülönbség akár nagyobb is lehetett volna, ha a helyzeteinket berúgjuk. Fizikálisan és minden más téren is felülmúltuk az ellenfelet.

2011.  03. 20. 10,00 óra

Mohács-Dunaszekcső 3:1  (2:0) Góllövő:: Engelschalt

Nem működött a védekezésünk, és ennek vereség lett a vége.

2011. 03. 27. 10,00 óra

Dunaszekcső- Geresdlak-Hímesháza  7:3 (4:1) Góllövők: Raffai 3, Engelschalt 2, Keszeli, Balogh

Hoztuk a kötelezőt. A győzelem egy percig sem volt kétséges, csak a gólkülöbség mértéke.

2011. 04. 03. 10,00 óra

Villány-Dunaszekcső 5:0

A korán bekapott gól után súlyos vereség lett a vége.

Alapszakasz végeredménye:

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés

1.       BÓLYI SE   14     10     3     1     65     9     56     33

2.       BEREMENDI ÉSK   14     10     1     3     74     21     53     31

3.       KOZÁRMISLENY   14     9     1     4     56     22     34     28

4.       MOHÁCS TE   14     7     3     4     44     23     21     24

5.       VILLÁNY TC   14     6     4     4     29     27     2     22

6.       DUNASZEKCSŐ SE   14     4     1     9     29     48     -19     13

7.       GERESDLAK - HIMESHÁZA   14     2     1     11     19     97     -78     7

8.       SOMBEREK SK   14     1     0     13     10     79     -69     3

RÁJÁTSZÁS (ALSÓHÁZ) MÉRKŐZÉSEI

2011. 04. 17. 10,00 óra

Dunaszekcső-Ócsárd 6:3 (2:1) Góllövők: Engelschalt 3, Balogh G. 2, Raffai

A helyzeteit jobban kihasználó csapat megérdemelten nyert.

2011.04.24. 10,00 óra

Siklós-Dunaszekcső 8:1 Góllövő: Raffai

Idejekorán kedvét vesztette a csapat, és beletörődött a vereségbe.

2011.05.01. 10,00 óra

Dunaszekcső-Bogád 2:1 (0:0) Góllövők: Hetényi, Burai

Serdülő szinten magas szinvonalú játék. Tudatos, szép játékkal győztük le a harcos vendégeket.

2011. 05. 13. 16,00 óra

Ócsárd-Dunaszekcső (Elhalasztva későbbi időpontra)

Új időpont: 2011. 05. 24. (kedd)  17,30 óra 6:1 (3:0) Góllövő: Engelschalt

A fizikai fölényben lévő hazai csapat megérdemelten nyert.

2011. 05.22. 10,00 óra

Dunaszekcső-Siklós 3:3  (3:1) Góllövő: Balogh, Hetényi, Burai

Már 3:1-re is vezettünk. Az utolsó percben lőtt góllal, emberhátrányból egyenlített a Siklós.

2011.05.27. 16,00 óra Áthelyezve 2011. 05. 31. 17,30 óra

Bogád-Dunaszekcső 7:2

2011.06.05. 10,00 óra

Dunaszekcső-Pogány 2:3 (1:0) Góllövők: Raffai, Engelschalt

A II. félidőben szétesett a játékunk. A középhátvédünk sérülése, és a baloldali védekezésünk hiányossági lehetőséget teremtett az ellenfélnek a gyors kontrákra, amit kíméletlenül kihasználtak. A kapusunk szereplése üde színfolt volt.

2011.06.08. 15,30 óra (Előrehozva 2011. 05. 20. 15,30 óra)

Pogány-Dunaszekcső 2:0 (0:0)

A mérkőzésen nem tudott részt venni az edző, és ez meg is látszott a fegyelmezetllen játékon.