BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK 2010/2011. SZEZONBAN (ALAPSZAKASZ):

2010. 09. 11. 10,00 óra

Dunaszekcső-Véménd 2:1 (0:1)

Góllövők: Salamon, Sallai

Az újjáépített, megfiatalított csapatunk lelkes játékkal győzte le a jó erőkből álló Véménd csapatát a mély talajú pályán.

2010. 09. 18. 10,00 óra

Babarc-Dunaszekcső 0:13 (0:4) Góllövők: Tiution Márko 4., Engelschalt 2, Szekeres 2,  Hering 2, Laurinyecz, Sallai, Theisz,

A szerényebb képességű hazai csapatot viszonylag gyengébb játékkal is magabiztosan győzte le csapatunk.

2010. 09. 25. 10,00 óra

Dunaszekcső-Hidas 2:3 (1:2) Góllövők: Laurinyecz, Czeier

1:3 után későn kezdtünk hajrázni, már nem volt idő az egyenlítésre.  Többen tudásuk alatt játszottak, nem volt folyamatos a játékunk.

2010. 10. 02. 10,00 óra

Dunaszekcső-Egerág 1:2 (1:1) Góllövő: Laurinyecz

A szerencsésebb csapat győzött. Nehezen boldogultunk az ellenfél két gyors csatárával.

2010. 10. 09. 14,00 óra

Palotabozsok-Dunaszekcső 5:0

A látottak alapján reális a végeredmény

2010. 10. 16. 10,00 óra

Dunaszekcső-Borjád 3:1 (0:1) Góllövők: Szekeres 2, Czeier

Az első félidő haloványabb játéka után, a második félidőben határozott, helyenként kifejezetten jó játékkal megérdemelten fordítottuk meg a mérkőzést.

2010. 10. 23. 14,00 óra

Majs-Dunaszekcső 0:1 (0:0) Góllövő: Szekeres

A II. félidőben nyújtott játék alapján megérdemelt és értékes győzelem.

2010. 10. 31. 10,00 óra

Véménd-Dunaszekcső (Elhalasztva későbbi időpontra)

2010. 11. 06. 10,00 óra

Dunaszekcső-Babarc 12:0 (2:0) Góllövők: Czeier 2, Engelschalt 2,  Salamon 2, Hering 2, Szekeres, Király, Sallai, Sáhó

Magabiztos győzelem. A vendégcsapat a II. félidőre elfáradt. A játék hagyott maga után kivánnivalót, de egy szerény képességű ellenfél ellen mindíg nehéz szépen játszani.  Az eredmény magáért beszél.

2010. 11. 13. 10,00 óra

Hidas-Dunaszekcső 1:3  (1:1) Góllövők: Szekeres, Czeier 2.

Jó játékkal megérdemelt győzelmet arattunk. Visszavágtunk a hazai fájó vereségért, és egyúttal leszakítottuk ellenfelünket a táblázaton. 0:1-ről fordítottunk, mert már a 3. percben vezetett a Hidas.

2010. 11. 20. 10,00 óra

Véménd-Dunaszekcső 1:2 (0:1) Góllövők: Tiution, Szekeres

Az utolsó 10 percben - a szépítő gól után - a hazai csapat mindent megtett az egyenlítésért, de sikeresen megőríztük az előnyünket. A mérkőzés összképe alapján a győzelem megérdemelt.

2011. 03. 19. 15,00 óra

Egerág-Dunaszekcső 1:0 (0:0)

Egyenlő erők küzdelméből a mérkőzés végén rúgott góllal az Egerág került ki győztesen.

2011. 03. 26. 10,00 óra

Dunaszekcső-Palotabozsok 1:2 (1:1) Góllövő: Salamon

Bár mezőfölényben játszott a listavezető, ezt lelkes játékkal ellensúlyozni tudtuk. 1:0-ás vezetésünknél, széllel szemben játszva  Hering szólója, és Salamon ziccere után is eldönthettük volna a mérkőzést, de kimaradtak a lehetőségek. Ahogy lenni szokott, ez később megbosszulta magát.

2011. 04. 02. 10,00 óra

Borjád-Dunaszekcső 1:0 (0:0) Góllövő: Szilágyi

Alacsony színvonalú mérkőzésen fontos győzelmet arattunk.

2011. 04. 09. 10,00 óra

Dunaszekcső-Majs 0:1

Egyenlő erők. Egy 11-es gól döntött az ellenfél javára.

ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés

Dunaszekcső- Görcsöny 1:2 (0:1) Góllövő: Sallai

Tisztességes küzdelemben győzött a fizikálisan kissé erősebb, és szerencsésebb csapat.

2011.05.07. 10,00 óra

Hidas-Dunaszekcső 3:2 (1:2) Góllövők: Hering, Szilágyi

Magas színvonalú játékvezetés mellett, a szerencsésebb csapat a mérkőzés végén szerzett góllal nyert.

2011.05.14. 10,00 óra

Dunaszekcső-Baksa 2:1 (1:0) Góllövők: Engelschalt, Salamon

Megérdemelt győzelem a helyzetek alapján. A sikerhez kellett az is, hogy 1:0-ás állásnál kapusunk tizenegyest hárított.

2011.05.21. 10,00 óra

Görcsöny-Dunaszekcső 1:2 (1:0) Góllövők: Theisz, Salamon

Két ellentétes félidőt láthattak a nézők. A második félidőben jól és nagy akarással és  játszott a csapatunk. Az eredmény a Görcsönyre nézve hízelgő

2011.05.29. 10,00 óra

Dunaszekcső-Hidas 4:0 (3:0) Góllövők: Szekeres, Salamon, Szilágyi, Princhausz

Jó iramú mérközésen, szép gólokkal győztük le a monoton, de szívós játékot mutató ellenfelet.

2011. 06.04. 10,00 óra

Baksa-Dunaszekcső 5:1 (1:1) Góllövő: Sallai

A hazai csapat nagyon akarta (túlságosan is) az 5. helyet. 1:0-ás vezetésünk után a nagy akarás dúrvaságba csapott át. Egy játékosunk agyrázkódást szenvedett. A fiatal csapatun ezt már nem tudta kompenzálni.

Gratulálunk az egész éves szereplésért a fiataloknak.

Tabella a rájátszásban (5-8 helyért)