Nagy siker! Bronzérmes lett a csapat. Eredmények, Tabella

ificsapat2 ifi_bronz ifi_bronz2

2009.09.12. 10,00 óra

Palotabozsok-Dunaszekcső 3:3 (1:1) Góllövők: Hering, Balog, Szekeres

2009.09.19. 10,00 óra

Dunaszekcső-Berkesd-Geresdlak 11:1 (3:0) Góllövők: Hering L. 2, Sallai Z., Czeier 2, Szekeres 3, Balog 3.

2009.10.03. 10,00 óra

Hímesháza-Dunaszekcső 0:5 (0:0) Góllövők: Szekeres 3, Hering L., Király S.

2009.10.10. 10,00 óra

Dunaszekcső-Somberek 0:1 (0:1) Az első félidőben viszonylag szervezett játék mellett a félidő végén a semmiből kaptunk gólt. A második félidőben a remélt egyenlítés helyett teljes káosz volt a csapatjátékban, és sajnos egy-egy játékos fejében is.

2009.10.17. 10,00 óra

Babarc-Dunaszekcső elmaradt.

A hazai csapat nem jelent meg a mérkőzésre, elrontva ezzel a dunaszekcsői sportolók hétvégéjét.

2009.10.24. 10,00 óra

Dunaszekcső-Borjád 1:2 (1:2) Góllövő: Laurinyecz

Folytatódott a rossz sorozat, mélyült a hullámvölgy. Csapatjáték nélküli egyénieskedés, bravúroskodás.

2009.11.01. 10,00 óra

Véménd-Dunaszekcső 0:4 Góllövők: Szekeres, Laurinyecz, Hering, Sallai

Elindult felfelé a csapat.

2009.11.07. 10,00 óra

Dunaszekcső-Tőttös 3:1 (0:0) Góllövők: Szekeres 2, Balog

Jobb helyzetkihasználással nagyobb arányú is lehetett volna a győzelem.

2009.11.14. 14,00 óra

Majs-Dunaszekcső 1:1 (0:0) Góllövö Sallai Z.

Kritikán aluli játékvezetés. A mérközés közben megsérült a kapusunk, mezőnyjátékosnak kellett a kapuba állni, aki 11-est hárított.

2010. 03. 20. 10,00 óra

Dunaszekcső- Palotabozsok 4:1 (2:1) Góllövők: Balog D., Korsós, Király, öngól

Öröm volt látni a fiatalok fegyelmezett, a fotball iránt kellő alázatot tükröző játákát. Ezzel a hozzáállással sokra hivatott a csapat. Teljesen megérdemelt győzelem, mely akár nagyobb arányú is lehetett volna, de a meccs végén már gondok voltak a kondival.

2010. 03. 27. 10,00 óra

Berkesd-Geresdlak - Dunaszekcső 0:2 (0:1) Góllövő: Balog D.2

Magabiztos játékkal megérdemelt győzelem.

2010. 04. 03. 10,00 óra

Dunaszekcső-Majs 2:0 (1:0) Góllövők: Balogh, Szekeres

Az elmúlt hetek jó játékát nem tudtuk megismételni, de így is hoztuk a kötelező győzelmet.

2010. 04. 10.  (TÖRÖLVE)

Dunaszekcső- Hímesháza 3:0 szövetségi határozat alapján

2010. 04. 17. 10,00 óra

Somberek-Dunaszekcső  1:3 (1:2) Góllövők: Szekeres 2, Haszonits

A szezon legjobb játékát nyújtva nyertünk a közvetlen rivális ellen. Újra nyilt a dobogós helyekért vívott harc. Az egymás elleni eredményt tekintve is jobban állunk a Sombereknél.

2010. 04. 24. 10,00 óra

Dunaszekcső-Babarc 5:2 (4:1) Góllövő: Czeier 2, Balogh, Szekeres, Theisz

Az első félidőben minden eldölt. A második félidő szinvonala mindezt hűen tükrözte, de nem volt cserelehetőség.

2010. 05. 08. 10,00 óra

Borjád-Dunaszekcső 1:1 (0:0)

Nem sikerült a győzelem a rivális ellen, így elúszott a bajnoki cím.

2010. 05. 15. 10,00 óra

Dunaszekcső-Véménd 4:2 Góllövők: Szekeres, Salamon, Király, Sallai

Irreális időjárási körülmények között megérdemelt, magabiztos győzelem.

2010. 05. 24. 18,00 óra

Tőttös-Dunaszekcső 1:7 (4:1) Góllövők: Szekeres 2, Balogh D. 3, Sallai Z, Farkas P.

Csapatunk az utolsó fordulóban kiharcolta a 2. helyet a csoportjában, így a "B" csoport 2. helyezett csapatával (Bicsérd-Fürge Nyuszi) játszhat a bronzéremért a rájátszásban. Sok sikert a helyosztón!

HELYOSZTÓK A 3. HELYÉRT:

2010.06.05. 10,00 óra (Az időpontban változás várható!)

Új időpont:

2010.06.07. (hétfő) 18,00 óra

Dunaszekcső-Bicsérd 7:6 (3:3) Góllövők: Korsós V.2,  Szekeres 2, Sallai Z. 2,  Balogh

Őrült rohanás volt az egész mérkőzésen.  3:0-ra, majd 6:4-re is vezettünk. A helyosztó győztese az lesz, aki hidegebb fejjel, kupamérkőzés szerüen tudja lejátszani a 2. meccset. Most nálunk az előny. Már csak meg kell tartani, de csak egyszer lehet lejátszani a visszavágót!  Mindent bele!

2010.06.12. 10,00 óra (elhalasztva 2010. 06. 17.  18,00 óra csütörtük a ballagások miatt)

Bicsérd-Dunaszekcső 1:2 (1:1) Góllövő: Szemelácz 2

Hazai vezetés után átvettük az irányítást és végig uralva a játékot megérdemelten szereztük meg a bronzérmet.

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés