Megye II. Tamási csoport Eredmények, tabella, sportszerűségi verseny

csapat

2009. 08. 16. 17,30 óra

Dunaszekcső - Borjád 4:2 (1:0) góllövők: Scheppi Cs. 3,  Korsós V. (11-esből)

Kettő nullás vezetés után egyenlített a Borjád, mert nem volt rend a fejekben. Szerencsére utána összekapta magát a csapat. Jó kezdés!

2009. 08. 23. 17,30 óra

Újpetre-Dunaszekcső 1 : 0

Irreális körülmények között, balszerencsés vereség.

2009. 08. 30. 17,30 óra

Dunaszekcső-Márok 3:2 (2:0) Góllövők: Scheppi Cs. 2, Kovács J.

Akár 4-5 gólos előny is lehetett volna a szünetre, ha higgadtabbak vagyunk a kapu előtt, és jó döntéseket hozunk. Az egyenlítés után viszont az egy gólos győzelem is nagy örömöt okozott a szurkolóknak.

2009. 09. 06 16,30 óra

Szajk-Dunaszekcső 1:0

Jó játékkal, rossz minőségű pályán balszerencsés vereség. A két taktikusan felkészített csapat közül a szerencsésebb nyert.

2009.09.13. 16,30 óra

Dunaszekcső-Görcsönydoboka 2:4 (1:1) Góllövők: Scheppi Z., Korsós V.

A listavezető érettebb, tudatosabb csapat benyomását keltette. Kíméletlenül kihasználta a hazai csapat megingásait.

2009. 09. 20. 15,30 óra

Nagykozár-Dunaszekcső 2:1 Góllövő: Scheppi Cs.

Két azonos képességű csapat közül a helyzeteit jobban kihasználó szerezte meg a 3 pontot.

A pálya talaja kritikán aluli volt. Idegenben még nem szerzett pontot a csapatunk

2009.09.27. 15,30 óra

Dunaszekcső-Olasz 3:2 (3:0) Góllövők: Scheppi Z., Korsó, Scheppi Cs.

Félidőben többen is úgy gondolták, hogy a mérkőzés már meg van nyerve.  Kevés futás volt a második félidőben. Vagy kényelmesek voltunk, vagy elfogyott a kondi. Ahogy ilyenkor szokás, a végén mindkét csapat a bírót okolta.

2009.10.04. 14,30 óra

Hidas- Dunaszekcső 1:1 (0:0) Góllövő: Mózes G.

Egyenlő erők küzdelme. Mindkét csapat megnyerhette volna a mérkőzést, így az eredmény igazságos.

2009.10.11. 14,30 óra

Dunaszekcső-Magyarbóly 3:2 (2:1) Góllövők: Kovács J., Scheppi Cs. 2

Nehéz, küzdelmes mérkőzés volt. Az ellenfél csapata a második félidőben mindent megtett az egyenlítésért. A kinyilt védelem ellen kontrából kialakított óriási helyzeteink viszont rendre kimaradtak. Az eredmény alakulása: 0:1, 3:1, 3:2

2009.10.18 14,00 óra

Vókány-Dunaszekcső 1:2 (0:0) Góllövők: Szekeres, Scheppi Cs.

Akadozó játékkal szerencsés, de nagyon fontos győzelem. A győztes gólunk a 90.-ik percben született, és ez a csapat tartásáról árulkodik.

2009.10.25. 14,00 óra

Dunaszekcső-Nagyárpád 0:2 (0:1)

Tisztességes, férfias küzdelemben maradtunk alul. A vendégcsapat gyorsaságban (futógyorsaságban és gondolkodásban) nőtt csapatunk fölé. A játékvezetés határozott volt.

2009.11.01. 13,00 óra

Dunaszekcső-Egerág 0:1 (0:0)

Az első félidő az Egerágé, a második félidő a miénk volt. Sajnos a gólt mégis ekkor kaptuk. A döntetlen igazságosabb lett volna.

2009.11.08. 13,00 óra

Gyód-Dunaszekcső 6:2 (2:1) Góllövök: Korsós V. (11-es), Szekeres

Az eredmény hűen tükrözi a látottakat. A különbség nagyobb is lehetett volna. Az ellenfél kapusát ki kellett volna állítani, mert utolsó emberként szabálytalankodott, és akkor talán minden másképp alakul.

2009.11.15. 13,00 óra

Dunaszekcső-Lippó 4:3 (3:1) Góllövők: Czeier 2, Scheppi Cs., Korsós

Alacsony szinvonal, sok gól, 3 pont az idényzárón.

2009.11.22. szabadnap

2010.03.07. 14,30 óra

Borjád-Dunaszekcső 0:0

Sáros, mélytalajú pályán jobbára mezőnyjáték folyt. A kapuk ritkán kerültek veszélybe.

2010.03.14. 14,30 óra

Dunaszekcső-Újpetre (későbbi időpontra halasztva!)

2010.03.21. 15 óra

Márok-Dunaszekcső 0:0

Pontosztozkodás a nagy szélben lejátszott mérkőzésen.

2010. 03. 28. 15,00 óra

Dunaszekcső-Szajk 2:2 (2:2) Góllövő: Scheppi Cs. 2

Az első félideji jó játékkal el kellett volna dönteni a mérkőzést, de kabaréba illő gólt kaptunk a 45. percben. A II. félidőben látottak alapján a döntetlen igazságos.

2010. 04. 04. 15,30 óra

Görcsönydoboka-Dunaszekcső 3:3 (2:2) Góllövők: Korsós V. (11-esből),  Scheppy Cs. 2

Parázs mérkőzésen az eredmény a hazai csapatra hízegő. Ha az első félidőben egy kicsit is határozottabb a hátvédsorunk, síma győzelem lett volna a listavezető ellen.

2010. 04. 11. 15,30

Dunaszekcső-Nagykozár 2:3 Góllövők: Scheppi Cs, Kovács G.

Védekezési hibák miatt az egész mérkőzésen szaladtunk az eredmény után a zuhogó esőben.

2010. 04. 18.  16,00 óra

Olasz-Dunaszekcső  1.2  (1:1) Góllövők: Simon, Korsós V. (11-es)

A mérkőzés utolsó perceiben a hazai játékosok inzultálták a játékvezetőt, a mérkőzést lefújták. Végig uralva a játékot, 1:0-ról fordítottunk.

2010. 04. 25. 16,00 óra

Dunaszekcső-Hidas 2:1 (0:0) Góllövők: Kovács J., Simon

2:0-ás vezetésnél úgy nézett ki, hogy minden eldőlt. Kkézben tartottuk a mérkőzést. Egy figyelmetlenség (nagy bedobás) után a semmiből szépített a Hidas, és utána a visszalévő 10 perc egy örökkévalóságnak tünt.

2010. 05. 02. 16,30 óra

Magyarbóly-Dunaszekcső 0:2 (0:0) Góllövők: Papp, Balázs

A hazai csapatból 3 játékos is a kiállítás sorsára jutott. Bár 11-est is hibáztunk, megérdemelt a győzelem, mert nem vettük át a hazaiak sportszerütlenségeit.  A győzelmet a csapat az újdonsült házaspárnak (Scheppi Z. és neje) ajánlja.

2010. 05. 09. 16,30 óra

Dunaszekcső-Vókány 1:0 (0:0) Góllövő: Kovács J.

Ritka rossz mérkőzés volt. Még ezen a szinten is szokatlanul sok volt a hiba és az eladott labda. Egyik csapat sem érdemelt volna egy fél pontot sem, de ha már így alakult, örüljünk, hogy itthon tartottuk a három pontot egy óriási potya góllal.

2010. 05. 16. 17,00 óra

Nagyárpád-Dunaszekcső

A mérkőzés a rossz időjárás miatt elmaradt. (Újrajátszás június 02)

2010. 05. 23. 17,00 óra

Egerág-Dunaszekcső 4:2 (1:1) Góllövők: Nagy Zs., Scheppi Cs.

Sokáig jól tartottuk magunkat a dobogós ellenfél otthonában. Egyenrangú ellenfelek voltunk. A végére felülkerekedett a hazai csapat. Kiállítva Kovács J. 4:2-es állásnál.

2010. 05.30. 17,00 óra

Dunaszekcső-Gyód 5:3 (1:2)  Góllövők: Korsós V., Scheppi Cs.3, Mózes G.

Néha szerencse is kell a focihoz. Az ellenfél négy kapufát is rúgott, de a végán az örömünnep feledtette az óriási védekezési hibákat amit elkövettünk.

2010.06.02 (szerda) 18,00 óra ISMÉTELTEN ELHALASZTVA 2010. 06. 09-RE A PÁLYA HASZNÁLHATATLANSÁGA MIATT!

Nagyárpád-Dunaszekcső 5:1 (3:1) Góllövő: Korsós V. (11-es-ből)

Az árvízi védekezésben, homokzsákolásban elfáradt  játékosaink ellen a bajnokesélyes akár nagyobb arányban is győzhetett volna

2010. 06. 05. 17,00 óra

Lippó-Dunaszekcső 1:2 (1:1) Góllövő: Papp, Szekeres

A játékot végig uralva, megérdemelt győzelmet arattunk.

2010.06.20.

Dunaszekcső-Újpetre 2:2 (2:2) Góllövők: Scheppi Cs., Szekeres

Irreális időjárási körülmények között lejátszott mérkőzésen a helyzeteink megvoltak a győzelemhez, de a helyzetkihasználás az idény végét idézte.

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés